Ognisko w Warszawie – Parafia św. Pallottiego, ul. Skaryszewska 12

Parafia
Centrum Pomocy Duchowej - ul. Skaryszewska 12 (wejście od ul. Lubelskiej) - spotkania Ogniska Sychar Pallotyńskie Centrum Pomocy Duchowej, przy ul. Skaryszewskiej 12 w Warszawie (wejście schodkami w dół od ul. Lubelskiej, sala nr 1) – spotkania w następujące poniedziałki: pierwszy, drugi i czwarty poniedziałek miesiąca.
Spotkania rozpoczynają się o godz. 19:00. Poprzedzone są Mszą św. w kościele o godz. 18:00. SERDECZNIE ZAPRASZAMY.
Opiekunem duchowym Ogniska jest ks. Przemysław Krawiec SAC.
Pallotyńskie Centrum Pomocy Duchowej >>>
Parafia św. Wincentego Pallottiego >>>
Stowarzyszenie OPP
program do pit - darmowy

W spotkaniu uczestniczyli (29 osób): Halina, Wioletta, Ania, Grzegorz, Maria, Marek, Marianna, Ania, Grażyna, Zosia, Ania, Ania, Grzegorz, Renata i Darek, Joanna, Rafał, Małgosia, Jola, Renata, Alicja, Milenia, Robert, Franek, Iwona, Rafał Krzysztof, Jacek, Andrzej.

Gościliśmy na spotkaniu Panią Wiolettę Szymańską – prawniczkę, która broniła Halinę i jej małżeństwo przed rozwodem. Na początku wysłuchaliśmy świadectwa Halinki, a potem p. mecenas powiedziała jak –  wydawałoby się po ludzku w sytuacji beznadziejnej – można wiarygodnie, uwzględniając wyznawany światopogląd, przekonania religijne, wyznawaną wiarę bronić małżeństwa. Mocno podkreślaliśmy, że sala sądowa może być miejscem do nawiązania relacji miłości…

POLECAM tekst „Jak uniknąć walki w sądzie w trakcie rozprawy rozwodowej?” – http://sychar.org/jak-uniknac-walki-w-sadzie-w-trakcie-rozprawy-rozwodowej .

ZAPRASZAM na najbliższe spotkanie Ogniska przy ul. Skaryszewskiej 12 w poniedziałek 12 stycznia o godz. 19.00 w Centrum Pomocy Duchowej (wejście schodkami w dół od ul. Lubelskiej) o godz. 18.00. Przed spotkaniem Msza św. w Centrum o godz. 18.00. Niestety Magda – psycholog nie będzie mogła się z nami spotkać, dlatego proponuję kontynuować temat jak po chrześcijańsku bronić małżeństwa np. przed sądem rozwodowym.

Kronika