Ognisko w Warszawie – Parafia św. Pallottiego, ul. Skaryszewska 12

Parafia
Centrum Pomocy Duchowej - ul. Skaryszewska 12 (wejście od ul. Lubelskiej) - spotkania Ogniska Sychar Pallotyńskie Centrum Pomocy Duchowej, przy ul. Skaryszewskiej 12 w Warszawie (wejście schodkami w dół od ul. Lubelskiej, sala nr 1) – spotkania w następujące poniedziałki: pierwszy, drugi i czwarty poniedziałek miesiąca.
Spotkania rozpoczynają się o godz. 19:00. Poprzedzone są Mszą św. w kościele o godz. 18:00. SERDECZNIE ZAPRASZAMY.
Opiekunem duchowym Ogniska jest ks. Przemysław Krawiec SAC.
Pallotyńskie Centrum Pomocy Duchowej >>>
Parafia św. Wincentego Pallottiego >>>
Stowarzyszenie OPP
program do pit - darmowy

W spotkaniu uczestniczyli (31 osób): Artur, Renata, Ania, Mirek, Milenia, Monika, Joanna i Herman, Zosia, Dorota, Jola, Wioletta, Piotr, Piotr, Maria, Darek i Renata, Grzegorz, Darek, Krzysztof, Ala, Rafał, Renata, Małgosia, Andrzej, Iwona, Darek, Marek, Zenon, Tomasz, Andrzej.

Grzegorz – nasz prawnik przedstawił temat „Jak po chrześcijańsku bronić małżeństwa przed sądem?”. Podkreślił, że bardzo ważne jest przygotowanie duchowe do sprawy rozwodowej, żeby Pan Jezus był obecny na sprawie. Ważna jest moja prawdziwa, autentyczna wiarygodna postawa miłości, gotowość do pojednania i mówienie prawdy, żeby sędziowie nie mieli wątpliwości, że nam zależy na współmałżonku. Grzegorz zwrócił uwagę, że liczy się także umiejętność prezentacji siebie, przedstawienia swojej prawdziwej postawy, by nie poddać się stresowi. Dlatego zaproponował warsztaty z ćwiczeń wystąpień publicznych, które dla Sycharków organizuje nieodpłatnie. Wszystkich, którzy poczuli się zaproszeni na imprezę karnawałową w sobotę 17.01.2015 r. (po spotkaniu naszego Ogniska na Ursynowie) przez niego organizowaną prosi o informację potwierdzającą zamiar udziału w imprezie:
Mail: g_fedorczuk@poczta.onet.pl
Tel: 606-905-531.

POLECAM tekst Kasi „Pełnomocnik ds. walki o Jedność Małżonków” – http://www.kryzys.org/viewtopic.php?p=58689&highlight=#58689 oraz „Jak uniknąć walki w sądzie w trakcie rozprawy rozwodowej?” – http://sychar.org/jak-uniknac-walki-w-sadzie-w-trakcie-rozprawy-rozwodowej .

Kronika