Ognisko w Warszawie – Parafia św. Pallottiego, ul. Skaryszewska 12

Parafia
Centrum Pomocy Duchowej - ul. Skaryszewska 12 (wejście od ul. Lubelskiej) - spotkania Ogniska Sychar Pallotyńskie Centrum Pomocy Duchowej, przy ul. Skaryszewskiej 12 w Warszawie (wejście schodkami w dół od ul. Lubelskiej, sala nr 1, przycisk nr 5 na domofonie) – spotkania w następujące poniedziałki: pierwszy, drugi, trzeci i czwarty poniedziałek miesiąca.
Spotkania rozpoczynają się o godz. 19:00. Poprzedzone są Mszą św. w kościele o godz. 18:00. SERDECZNIE ZAPRASZAMY.
Opiekunem duchowym Ogniska jest ks. Przemysław Krawiec SAC, z którym jest możliwość umówienia się na indywidualną rozmowę - krawiec.przemyslaw@gmail.com , tel. 884 957 453, www.sitis.org.pl Pallotyńskie Centrum Pomocy Duchowej >>>
Parafia św. Wincentego Pallottiego >>>
Stowarzyszenie OPP
program do pit - darmowy

W spotkaniu Ogniska 9 czerwca uczestniczyło 13 osób: Renata, Andrzej, Grzegorz, Tomasz, Piotr, Grzegorz, Danuta, Kasia, Alicja, Ania, Grażyna, Dorota i Danusia. Temat o wierze przedstawiła Renata.

ZAPRASZAMY na najbliższe spotkanie Ogniska Sychar w poniedziałek 13 czerwca br. o godz. 19.00 w Centrum Pomocy Duchowej przy ul. Skaryszewskiej 12 (wejście schodkami w dół od ul. Lubelskiej). Przed spotkaniem Msza św. o godz. 18.00 w Centrum.

ZAPRASZAMY na inaugurację działalności nowego Ogniska Sychar w sobotę 11 czerwca w parafii św. Andrzeja Boboli w Łomży. Rozpoczynamy Mszą Św. o godz. 15.00 w intencji ratowania małżeństw, a bezpośrednio po niej spotykamy się na spotkaniu inauguracyjnym Ogniska.
Link do Ogniska na Forum: http://www.kryzys.org/viewtopic.php?t=14466
Link do strony Ogniska: http://lomza-boboli.sychar.org/

Małgosia – liderka Ogniska Sychar na Ursynowie zaprasza:
Kochani, zapraszam na II Warszawską Wycieczkę Rowerową Sycharu!
Zapraszam wszystkich chętnych z Ursynowa, ze Skaryszewskiej, z Marek i oczywiście z Piaseczna!
Zapraszam z małżonkami (!), z dziećmi i z przyjaciółmi!
Spotykamy się w sobotę 11 czerwca o godz. 10.00 przy południowym wyjściu ze stacji metra Kabaty (wyjście jak do Tesco).
Planujemy jechać do Lasu Kabackiego, zatrzymamy się na polance, tam będziemy odpoczywać, grać w różne gry i piec kiełbaski.
Weźcie ze sobą kiełbaski i coś do nich (chleb, keczup), piłki, badmintona i różne rzeczy, które mogą przydać się w takich sytuacjach…
Zapraszam!!!
Do zobaczenia!!!
PS. W razie ulewnego deszczu (którego mam nadzieję nie będzie) odwołujemy wycieczkę.

Kronika