Ognisko w Warszawie – Parafia św. Pallottiego, ul. Skaryszewska 12

Parafia
Centrum Pomocy Duchowej - ul. Skaryszewska 12 (wejście od ul. Lubelskiej) - spotkania Ogniska Sychar Pallotyńskie Centrum Pomocy Duchowej, przy ul. Skaryszewskiej 12 w Warszawie (wejście schodkami w dół od ul. Lubelskiej, sala nr 1) – spotkania w następujące poniedziałki: pierwszy, drugi, trzeci i czwarty poniedziałek miesiąca.
Spotkania rozpoczynają się o godz. 19:00. Poprzedzone są Mszą św. w kościele o godz. 18:00. SERDECZNIE ZAPRASZAMY.
Opiekunem duchowym Ogniska jest ks. Przemysław Krawiec SAC.
Pallotyńskie Centrum Pomocy Duchowej >>>
Parafia św. Wincentego Pallottiego >>>
Stowarzyszenie OPP
program do pit - darmowy

W spotkaniu Ruchu Wiernych Serc (strona RWS: www.rws.sychar.org) na Skype w dniu 21 grudnia 2020 r. wzięli udział: Karolina, Magdalena, Jola, Grażyna, Emma i Wojciech, Witek, Andrzej. Tematem spotkania było cierpienie. Odsłuchaliśmy naukę rekolekcyjną dot. sensu cierpienia wygłoszoną przez ks. Wojciecha Węgrzyniaka: https://youtu.be/2L1F9JrGJa4 . Cierpienie wtedy ma sens i jest pochwalane przez Kościół, kiedy jest wyrazem miłości. Nie ma prawdziwej miłości bez cierpienia.

Zapraszamy na spotkanie Ogniska w poniedziałek 28 grudnia, godz. 19.00. Spotkanie odbędzie się na Skype, a link do spotkania można uzyskać zgłaszając swój udział poprzez formularz znajdujący się tu: http://warszawa-pallotyni.sychar.org/kontakt/

Kronika