Ognisko w Warszawie – Parafia św. Pallottiego, ul. Skaryszewska 12

Parafia
Centrum Pomocy Duchowej - ul. Skaryszewska 12 (wejście od ul. Lubelskiej) - spotkania Ogniska Sychar Pallotyńskie Centrum Pomocy Duchowej, przy ul. Skaryszewskiej 12 w Warszawie (wejście schodkami w dół od ul. Lubelskiej, sala nr 1) – spotkania w następujące poniedziałki: pierwszy, drugi, trzeci i czwarty poniedziałek miesiąca.
Spotkania rozpoczynają się o godz. 19:00. Poprzedzone są Mszą św. w kościele o godz. 18:00. SERDECZNIE ZAPRASZAMY.
Opiekunem duchowym Ogniska jest ks. Przemysław Krawiec SAC.
Pallotyńskie Centrum Pomocy Duchowej >>>
Parafia św. Wincentego Pallottiego >>>
Stowarzyszenie OPP
program do pit - darmowy

W spotkaniu uczestniczyli: Ania, Ela, Ania, Grażyna, Małgosia, Jacek, Darek, Sławek, Monika, Małgosia, Agata, Beata i Krzysztof, Grzegorz, Marek, Tomasz, Krzysztof, Paweł, Tomasz, Robert, Zenon, Dorota.

Na spotkaniu Grzegorz przedstawił temat: „Rozwód czy pojednanie?”. Wkrótce zostanie udostępnione nagranie z jego wykładu i prezentacja.

ZAPRASZAMY wszystkich Sycharków na zawierzenie naszej Wspólnoty Matce Bożej na Jasnej Górze 2 maja br.

Program Zawierzenia 2 maja 2015:
1) 15.30 – spotkanie pielgrzymów Sycharu z paulinem o. Albertem Szustakiem i p. Marią Emanuel Dziemian w kaplicy św. Józefa.
2) 16.30 – spotkanie Maryjne (wprowadzenie do Zawierzenia dla wszystkich pielgrzymów) – spotkanie ogólnodostępne w kaplicy św. Józefa.
3) 18.30 – Msza św. z Zawierzeniem się pielgrzymów w kaplicy NMP przed obrazem Matki Bożej, a po Mszy św. Zawierzenie WTM SYCHAR
4) 19.30 – spotkanie organizacyjne (zwykle są świadectwa ludzi obdarzonych łaskami, rozdanie aktów zawierzeń, o ile były zbierane) w kaplicy św. Józefa.
5) 21.00 – Apel Jasnogórski
6) 22.00 – spotkanie WTM SYCHAR w sali w okolicy Kaplicy MB Jasnogórskiej(około 1 godziny może 2)
7) Po tym spotkaniu czas do wykorzystania we własnym zakresie (czuwanie, sen etc.)

Więcej informacji na stronie: http://sychar.org/zawierzenie/

ZAPRASZAMY na następne spotkanie Ogniska przy ul. Skaryszewskiej 12 w poniedziałek 11 maja br. o godz. 19.00 w Centrum Pomocy Duchowej (wejście schodkami w dół od ul. Lubelskiej) o godz. 18.00. Przed spotkaniem Msza św. w Centrum o godz. 18.00.

Kronika