Ognisko w Warszawie – Parafia św. Pallottiego, ul. Skaryszewska 12

Parafia
Centrum Pomocy Duchowej - ul. Skaryszewska 12 (wejście od ul. Lubelskiej) - spotkania Ogniska Sychar Pallotyńskie Centrum Pomocy Duchowej, przy ul. Skaryszewskiej 12 w Warszawie (wejście schodkami w dół od ul. Lubelskiej, sala nr 1) – spotkania w następujące poniedziałki: pierwszy, drugi, trzeci i czwarty poniedziałek miesiąca.
Spotkania rozpoczynają się o godz. 19:00. Poprzedzone są Mszą św. w kościele o godz. 18:00. SERDECZNIE ZAPRASZAMY.
Opiekunem duchowym Ogniska jest ks. Przemysław Krawiec SAC.
Pallotyńskie Centrum Pomocy Duchowej >>>
Parafia św. Wincentego Pallottiego >>>
Stowarzyszenie OPP
program do pit - darmowy

W spotkaniu z Magdą psycholog uczestniczyło 26 osób (Magda, Robert, Krzysztof, Małgosia, Marianna, Zenon, Konrada, Marek, Darek, Ania i Paweł, Jacek, Tomek, Joasia, Ania, Małgosia, Maria, Krzysztof, Dorota, Małgosia, Darek, Grzegorz, Hubert, Alicja, Tomek, Paweł). Mówiliśmy o cudach, które się zdarzają w naszym codziennym życiu i o małych rzeczach, które pomagają zmienić nasze myślenie, działanie i uczucia/odczucia. Było też o mierzeniu się z lękiem, o tym, jak sobie z nim radzić „lęk zaprasza nas, żebyśmy się dobrze przygotowali na spotkanie z nim”.

ZAPRASZAMY na następne spotkanie Ogniska przy ul. Skaryszewskiej 12 w czwartek 14 maja br. o godz. 19.00 w Centrum Pomocy Duchowej (wejście schodkami w dół od ul. Lubelskiej) o godz. 18.00. Przed spotkaniem Msza św. w Centrum o godz. 18.00.

 

Kronika