Ognisko w Warszawie – Parafia św. Pallottiego, ul. Skaryszewska 12

Parafia
Centrum Pomocy Duchowej - ul. Skaryszewska 12 (wejście od ul. Lubelskiej) - spotkania Ogniska Sychar Pallotyńskie Centrum Pomocy Duchowej, przy ul. Skaryszewskiej 12 w Warszawie (wejście schodkami w dół od ul. Lubelskiej, sala nr 1) – spotkania w następujące poniedziałki: pierwszy, drugi, trzeci i czwarty poniedziałek miesiąca.
Spotkania rozpoczynają się o godz. 19:00. Poprzedzone są Mszą św. w kościele o godz. 18:00. SERDECZNIE ZAPRASZAMY.
Opiekunem duchowym Ogniska jest ks. Przemysław Krawiec SAC.
Pallotyńskie Centrum Pomocy Duchowej >>>
Parafia św. Wincentego Pallottiego >>>
Stowarzyszenie OPP
program do pit - darmowy

W spotkaniu uczestniczyli: Kasia, Grzegorz, Ela, Agata, Renata, Ania, Irek, Monika, Kasia, Piotr, Michał, Jacek, Lidia, Jola, Ania, Małgosia, Ania, Artur, Tomek, Dorota, Magda, Robert, Andrzej.
Tematem spotkania była Nowenna Pompejańska: http://www.milujciesie.org.pl/nr/najwieksze_nawrocenia/nowenna_pompejanska.html

ZAPRASZAMY na spotkanie Ogniska Sychar przy ul. Skaryszewskiej 12 w czwartek 9 lipca br. o godz. 19.00 w Centrum Pomocy Duchowej (wejście schodkami w dół od ul. Lubelskiej). Przed spotkaniem Msza św. w Centrum o godz. 18.00, na którą przede wszystkim bardzo serdecznie ZAPRASZAMY!

ZAPRASZAMY na warszawski chrześcijański festiwal filmowy Drabina Jakuba, który odbędzie się w kinie Wisła w dniach 22-28 czerwca: Program na stronie – http://www.bosko.pl/info/22996

Kronika