Ognisko w Warszawie – Parafia św. Pallottiego, ul. Skaryszewska 12

Parafia
Centrum Pomocy Duchowej - ul. Skaryszewska 12 (wejście od ul. Lubelskiej) - spotkania Ogniska Sychar Pallotyńskie Centrum Pomocy Duchowej, przy ul. Skaryszewskiej 12 w Warszawie (wejście schodkami w dół od ul. Lubelskiej, sala nr 1, przycisk nr 5 na domofonie) – spotkania w następujące poniedziałki: pierwszy, drugi, trzeci i czwarty poniedziałek miesiąca.
Spotkania rozpoczynają się o godz. 19:00. Poprzedzone są Mszą św. w kościele o godz. 18:00. SERDECZNIE ZAPRASZAMY.
Opiekunem duchowym Ogniska jest ks. Przemysław Krawiec SAC, z którym jest możliwość umówienia się na indywidualną rozmowę - krawiec.przemyslaw@gmail.com , tel. 884 957 453, www.sitis.org.pl Pallotyńskie Centrum Pomocy Duchowej >>>
Parafia św. Wincentego Pallottiego >>>
Stowarzyszenie OPP
program do pit - darmowy
W spotkaniu 10.11 uczestniczyło 18 osób: Dorota, Grażyna, Piotr, Renata, Ania, Justyna, Paulina i Piotr, Małgorzata, Barbara, Tomek, Tomasz, Krzysztof, Anna, Jola, Jarek, Tamara, Andrzej. Spotkanie prowadziła Dorota. Tematem spotkania był artykuł pt. „Podmuch świeżego powietrza” autorstwa Br. Piotr Wardawy OFM Cap („Trzeźwymi bądźcie”. Dwumiesięcznik Ośrodka Apostolstwa Trzeźwości nr 6 (164) listopad/ grudzień 2015).
Cytat z ww. artykułu:
„Nic tak nie pomaga mi w rozwoju, jak słowo prawdy o mnie nasycone szczerością pełne życzliwości. Z drugiej strony – nic tak mnie nie hamuje w rozwoju, jak słowo prawdy wypływające z postawy człowieka schowanego za murem poprawności i nieskazitelności, fałszywej pobożności i nieszczerości”.
ZAPRASZAMY na najbliższe spotkanie Ogniska w poniedziałek 14 listopada br. o godz. 19.00 w Centrum Pomocy Duchowej przy ul. Skaryszewskiej 12 (wejście schodkami w dół od ul. Lubelskiej). Przed spotkaniem Msza św. o godz. 18.00 w Centrum.
ZAPRASZAMY do wysłuchania konferencji i kazań wygłoszonych przez ks. prof. dr hab. Tadeusza Guza podczas rekolekcji WTM SYCHAR w Ożarowie Mazowieckim – 21-23 października 2016 zatytułowanych „Małżeństwo jako Wspólnota Ducha”. Są one dostępne na naszym kanale YouTube: https://youtu.be/zY41iUZpPBk?list=PLobUwltc9GBbCnrCIylrwOAp7leTCsheG
Kronika