Ognisko w Warszawie – Parafia św. Pallottiego, ul. Skaryszewska 12

Parafia
Centrum Pomocy Duchowej - ul. Skaryszewska 12 (wejście od ul. Lubelskiej) - spotkania Ogniska Sychar Pallotyńskie Centrum Pomocy Duchowej, przy ul. Skaryszewskiej 12 w Warszawie (wejście schodkami w dół od ul. Lubelskiej, sala nr 1, przycisk nr 5 na domofonie) – spotkania w następujące poniedziałki: pierwszy, drugi, trzeci i czwarty poniedziałek miesiąca.
Spotkania rozpoczynają się o godz. 19:00. Poprzedzone są Mszą św. w kościele o godz. 18:00. SERDECZNIE ZAPRASZAMY.
Opiekunem duchowym Ogniska jest ks. Przemysław Krawiec SAC, z którym jest możliwość umówienia się na indywidualną rozmowę - krawiec.przemyslaw@gmail.com , tel. 884 957 453, www.sitis.org.pl Pallotyńskie Centrum Pomocy Duchowej >>>
Parafia św. Wincentego Pallottiego >>>
Stowarzyszenie OPP
program do pit - darmowy
W spotkaniu 14.11 uczestniczyło 19 osób: Magda, Dorota, Zenon, Piotr i Paulina, Iwona, Monika, Tamara, Anna, Krzysztof, Tomek, Joanna, Grzegorz, Andrzej, Tomasz, Piotr, Herman, Robert, Jarek.
Spotkanie poprowadziła Magda – psycholog, psychoterapeuta.
Głównym tematem było mówienie o swoich potrzebach. Kilka zanotowanych myśli: W dobrym małżeństwie garnki zmywają się same. Bardzo ważne w dobrej komunikacji jest dawanie drugiej osobie instrukcji obsługi siebie samego i znajomość tej instrukcji. Bardzo łatwo osobie pielęgnującej skrzywdzenie stać się katem, krzywdzicielem. Jak żyję przeszłością, to nie żyję! Żyję wtedy, kiedy żyję tu i teraz! PZRESZŁOŚĆI JUŻ NIE MA. PRZYSZŁOŚCI JESZCZE NIE MA. TO CO JEST TO JEST TU I TERAZ.
ZAPRASZAMY na najbliższe spotkanie Ruchu Wiernych Serc (RWS) w czwartek 17 listopada br. o godz. 19.00 w Centrum Pomocy Duchowej przy ul. Skaryszewskiej 12 (wejście schodkami w dół od ul. Lubelskiej). Przed spotkaniem Msza św. o godz. 18.00 w Centrum.
ZAPRASZAMY do wysłuchania konferencji i kazań wygłoszonych przez ks. prof. dr hab. Tadeusza Guza podczas rekolekcji WTM SYCHAR w Ożarowie Mazowieckim – 21-23 października 2016 zatytułowanych „Małżeństwo jako Wspólnota Ducha”. Są one dostępne na naszym kanale YouTube: https://youtu.be/zY41iUZpPBk?list=PLobUwltc9GBbCnrCIylrwOAp7leTCsheG
Kronika