Ognisko w Warszawie – Parafia św. Pallottiego, ul. Skaryszewska 12

Parafia
Centrum Pomocy Duchowej - ul. Skaryszewska 12 (wejście od ul. Lubelskiej) - spotkania Ogniska Sychar Pallotyńskie Centrum Pomocy Duchowej, przy ul. Skaryszewskiej 12 w Warszawie (wejście schodkami w dół od ul. Lubelskiej, sala nr 1, przycisk nr 5 na domofonie) – spotkania w następujące poniedziałki: pierwszy, drugi, trzeci i czwarty poniedziałek miesiąca.
Spotkania rozpoczynają się o godz. 19:00. Poprzedzone są Mszą św. w kościele o godz. 18:00. SERDECZNIE ZAPRASZAMY.
Opiekunem duchowym Ogniska jest ks. Przemysław Krawiec SAC, z którym jest możliwość umówienia się na indywidualną rozmowę - krawiec.przemyslaw@gmail.com , tel. 884 957 453, www.sitis.org.pl Pallotyńskie Centrum Pomocy Duchowej >>>
Parafia św. Wincentego Pallottiego >>>
Stowarzyszenie OPP
program do pit - darmowy

W naszym ostatnim poniedziałkowym spotkaniu WTM Sychar na Skaryszewskiej wzięło udział 7 osób: Sylwia, Piotr, Piotr, Marek, Dorota, Kamil, Andrzej. Spotkanie poprowadziła Dorota. Tematem spotkania była homilia ks. Piotra Pawlukiewicza „Kapitanie, dokąd płyniecie?” – https://archive.org/details/Kapitanie-DokadPlyniecie .

Zapraszamy na następne spotkanie w naszym Ognisku 8 stycznia 2018 roku o godz. 19. Wcześniej – o godz. 18 – Msza Św. w Kościele przy ul. Skaryszewskiej.

Polecamy konferencje ks. Marka Dziewieckiego o małżeństwie i rodzinie: https://www.youtube.com/playlist?list=PLobUwltc9GBZGxharMNL0cx-Qg6JjkmzS

ZAPRASZAMY na sylwestrowy „Bal Jedności!” 2017/2018 rok – http://warszawa-pallotyni.sychar.org/2017/12/07/zapraszamy-na-sylwestrowy-bal-jednosci-20172018-rok/ .

Kronika