Ognisko w Warszawie – Parafia św. Pallottiego, ul. Skaryszewska 12

Parafia
Centrum Pomocy Duchowej - ul. Skaryszewska 12 (wejście od ul. Lubelskiej) - spotkania Ogniska Sychar Pallotyńskie Centrum Pomocy Duchowej, przy ul. Skaryszewskiej 12 w Warszawie (wejście schodkami w dół od ul. Lubelskiej, sala nr 1, przycisk nr 5 na domofonie) – spotkania w następujące poniedziałki: pierwszy, drugi, trzeci i czwarty poniedziałek miesiąca.
Spotkania rozpoczynają się o godz. 19:00. Poprzedzone są Mszą św. w kościele o godz. 18:00. SERDECZNIE ZAPRASZAMY.
Opiekunem duchowym Ogniska jest ks. Przemysław Krawiec SAC, z którym jest możliwość umówienia się na indywidualną rozmowę - krawiec.przemyslaw@gmail.com , tel. 884 957 453, www.sitis.org.pl Pallotyńskie Centrum Pomocy Duchowej >>>
Parafia św. Wincentego Pallottiego >>>
Stowarzyszenie OPP
program do pit - darmowy

W spotkaniu 26.02.2018 roku w Ognisku na Skaryszewskiej wzięło udział 15 osób: Dorota, Małgosia, Ania, Wojtek i Agnieszka, Ania, Ania, Grzegorz, Ania, Czarek, Jurek, Beata, Paweł, Maciek, Andrzej. Spotkanie poprowadziła Dorota. Tematem spotkania była: „Miłość wszystko przetrzyma…” (str. 67 w broszurze Sycharowskiej www.broszura.sychar.org ).

Zapraszamy na nasze następne spotkanie, które odbędzie się w czwartek  8 marca 2018r. Rozpoczniemy Mszą Św. o godz. 18. w kościele przy ul. Skaryszewskiej, a następnie zapraszamy na spotkanie Ogniska na godz. 19 do Centrum Pomocy Duchowej (wejście od ul. Lubelskiej po schodach w dół). Do zobaczenia!

Kronika