Ognisko w Warszawie – Parafia św. Pallottiego, ul. Skaryszewska 12

Parafia
Centrum Pomocy Duchowej - ul. Skaryszewska 12 (wejście od ul. Lubelskiej) - spotkania Ogniska Sychar Pallotyńskie Centrum Pomocy Duchowej, przy ul. Skaryszewskiej 12 w Warszawie (wejście schodkami w dół od ul. Lubelskiej, sala nr 1, przycisk nr 5 na domofonie) – spotkania w następujące poniedziałki: pierwszy, drugi, trzeci i czwarty poniedziałek miesiąca.
Spotkania rozpoczynają się o godz. 19:00. Poprzedzone są Mszą św. w kościele o godz. 18:00. SERDECZNIE ZAPRASZAMY.
Opiekunem duchowym Ogniska jest ks. Przemysław Krawiec SAC, z którym jest możliwość umówienia się na indywidualną rozmowę - krawiec.przemyslaw@gmail.com , tel. 884 957 453, www.sitis.org.pl Pallotyńskie Centrum Pomocy Duchowej >>>
Parafia św. Wincentego Pallottiego >>>
Stowarzyszenie OPP
program do pit - darmowy

W spotkaniu 14 maja 2018 roku w Ognisku na Skaryszewskiej wzięło udział 17 osób: Magda, Agnieszka, Andrzej, Marcin, Ewa, Ewa, Zenek, Tomasz, Ania, Edward, Ania, Marek, Irmina, Ula, Marzena, Dorota, Joanna. Spotkanie poprowadziła Magda – psycholog. Kontynuowany był temat „Sztuka skutecznego porozumiewania się”.

Zapraszamy na nasze najbliższe spotkanie w poniedziałek 28 maja 2018 r. Rozpoczniemy Mszą Św. o godz. 18. w kościele przy ul. Skaryszewskiej, a następnie zapraszamy na spotkanie Ogniska na godz. 19 do Centrum Pomocy Duchowej (wejście od ul. Lubelskiej po schodach w dół). Do zobaczenia!

Polecamy:

– świadectwo Ani – https://youtu.be/MDzzD644W0I
– fragment konferencji ks. Marka Dziewieckiego – https://youtu.be/shEnNnhbtmk
– Sychar w ukraińskich mediach – http://credo.pro/pl/2018/05/186459
– Alienacja rodzicielska – http://tv-trwam.pl/film/rozmowy-niedokonczone-18042018

Kronika