Ognisko w Warszawie – Parafia św. Pallottiego, ul. Skaryszewska 12

Parafia
Centrum Pomocy Duchowej - ul. Skaryszewska 12 (wejście od ul. Lubelskiej) - spotkania Ogniska Sychar Pallotyńskie Centrum Pomocy Duchowej, przy ul. Skaryszewskiej 12 w Warszawie (wejście schodkami w dół od ul. Lubelskiej, sala nr 1, przycisk nr 5 na domofonie) – spotkania w następujące poniedziałki: pierwszy, drugi, trzeci i czwarty poniedziałek miesiąca.
Spotkania rozpoczynają się o godz. 19:00. Poprzedzone są Mszą św. w kościele o godz. 18:00. SERDECZNIE ZAPRASZAMY.
Opiekunem duchowym Ogniska jest ks. Przemysław Krawiec SAC, z którym jest możliwość umówienia się na indywidualną rozmowę - krawiec.przemyslaw@gmail.com , tel. 884 957 453, www.sitis.org.pl Pallotyńskie Centrum Pomocy Duchowej >>>
Parafia św. Wincentego Pallottiego >>>
Stowarzyszenie OPP
program do pit - darmowy

W ostatnim spotkaniu Ogniska Sychar na Skaryszewskiej 27.08.2018 r. brało udział 15 osób: Ania, Czarek, Robert, Krzysztof, Mirek, Jola, Ania, Filip, Ania, Ula, Ania, Piotr, Zenek, Ks. Przemek i Dorota.
Tematem spotkania było nawrócenie. Dzieliliśmy się tym, czym ono dla nas jest, także w kontekście naszych relacji małżeńskich, omawialiśmy mechanizmy naszych zachowań, które do niego nie prowadzą, i które zamykają nas na łaskę nawrócenia. Mówiliśmy o nawróceniu także jako o uzdrowieniu relacji- z samym sobą, z drugim człowiekiem, z Panem Bogiem.
Serdecznie zapraszamy na nasze następne spotkanie, tym razem z psychologiem- Magdą, już 10.09.br. ( poniedziałek ) na godz. 19- wejście do Centrum Pomocy Duchowej od ul. Lubelskiej, schodkami w dół.
Przed spotkaniem zapraszamy także na Mszę Św. o godz. 18 do kościoła przy ul. Skaryszewskiej.
Do zobaczenia!

ZAPRASZAMY na Roczne Studium Biblii w ramach formacji Ruchu Wiernych Serc: wrzesień 2018 – sierpień 2019. Spotkania będą prowadzone niezależnie w dwóch warszawskich Ogniskach: na Ursynowie i przy Skaryszewskiej. Szczegółowe informacje na stronie http://warszawa-pallotyni.sychar.org/2018/08/08/zapraszamy-na-roczne-studium-biblii-w-ramach-formacji-ruchu-wiernych-serc-wrzesien-2018-sierpien-2019/ .

Kronika