Ognisko w Warszawie – Parafia św. Pallottiego, ul. Skaryszewska 12

Parafia
Centrum Pomocy Duchowej - ul. Skaryszewska 12 (wejście od ul. Lubelskiej) - spotkania Ogniska Sychar Pallotyńskie Centrum Pomocy Duchowej, przy ul. Skaryszewskiej 12 w Warszawie (wejście schodkami w dół od ul. Lubelskiej, sala nr 1, przycisk nr 5 na domofonie) – spotkania w następujące poniedziałki: pierwszy, drugi, trzeci i czwarty poniedziałek miesiąca.
Spotkania rozpoczynają się o godz. 19:00. Poprzedzone są Mszą św. w kościele o godz. 18:00. SERDECZNIE ZAPRASZAMY.
Opiekunem duchowym Ogniska jest ks. Przemysław Krawiec SAC, z którym jest możliwość umówienia się na indywidualną rozmowę - krawiec.przemyslaw@gmail.com , tel. 884 957 453, www.sitis.org.pl Pallotyńskie Centrum Pomocy Duchowej >>>
Parafia św. Wincentego Pallottiego >>>
Stowarzyszenie OPP
program do pit - darmowy

W czwartkowym spotkaniu Ogniska na Skaryszewskiej w dniu 13 grudnia 2018 r. wzięło udział 13 osób – Zenon, Witek, Ania, Zbyszek, Milenia, Tomasz, Justyna, Monika, Dorota, Kasia, Andrzej i Alicja, która je poprowadziła. Alicja mówiła o empatii, było to drugie spotkanie z cyklu „Spotkań przy wodopoju żyraf”, wprowadzających do „Porozumienia bez przemocy” M. Rosenberga.
Empatia to aktywna forma miłości, to troska o uczucia (potrzebowskazy) i mądre zaspokajanie własnych i innych ludzi potrzeb. Empatia to nie tyle okazywanie współczucia czy współodczuwanie. W empatii chodzi o to, by inni wiedzieli i doświadczali tego, że ich kochamy.

ZAPRASZAMY na najbliższe spotkanie Ogniska z Alicją, które odbędzie się w czwartek 10 stycznia 2019 r. o godz. 19.00. (wejście do Cenrum Pomocy Duchowej schodami w dół od ul. Lubelskiej). Przed spotkaniem – Msza Św. o godz. 18.00 w kościele przy ul. Skaryszewskiej.

ZAPRASZAMY na Sylwester z Sycharem w Nysie i na Ferie Zimowe do Szczyrku 12-19.01.2019. Więcej informacji na stronie: http://sychar.org/2018/12/14/zapraszamy-na-sylwester-z-sycharem-w-nysie-i-na-ferie-zimowe-do-szczyrku-12-19-01-2019/ .

Ksiądz Bogusław Witkowski ZAPRASZA na Sylwestrowy „Bal Stulecia” w Ożarowie Maz. Więcej informacji na plakacie: http://warszawa-pallotyni.sychar.org/files/2018/12/Plakat-bal-PDF.pdf .

Kronika