Ognisko w Warszawie – Parafia św. Pallottiego, ul. Skaryszewska 12

Parafia
Centrum Pomocy Duchowej - ul. Skaryszewska 12 (wejście od ul. Lubelskiej) - spotkania Ogniska Sychar Pallotyńskie Centrum Pomocy Duchowej, przy ul. Skaryszewskiej 12 w Warszawie (wejście schodkami w dół od ul. Lubelskiej, sala nr 1, przycisk nr 5 na domofonie) – spotkania w następujące poniedziałki: pierwszy, drugi, trzeci i czwarty poniedziałek miesiąca.
Spotkania rozpoczynają się o godz. 19:00. Poprzedzone są Mszą św. w kościele o godz. 18:00. SERDECZNIE ZAPRASZAMY.
Opiekunem duchowym Ogniska jest ks. Przemysław Krawiec SAC, z którym jest możliwość umówienia się na indywidualną rozmowę - krawiec.przemyslaw@gmail.com , tel. 884 957 453, www.sitis.org.pl Pallotyńskie Centrum Pomocy Duchowej >>>
Parafia św. Wincentego Pallottiego >>>
Stowarzyszenie OPP
program do pit - darmowy

W poniedziałkowym spotkaniu Ogniska w dniu 28 stycznia 2019 r. wzięło udział 7 osób – Robert, Marek, Grzegorz, Zenon, Iza, Renata, Dorota. Temat spotkania: ks. Piotr Pawlukiewicz „Kapitanie, dokąd płyniecie?” – http://sychar.org/kapitanie-dokad-plyniecie/ .

ZAPRASZAMY na najbliższe spotkanie Ogniska, które odbędzie się w poniedziałek 11 lutego 2019 r. o godz. 19.00. (wejście do Cenrum Pomocy Duchowej schodami w dół od ul. Lubelskiej). Przed spotkaniem – Msza Św. o godz. 18.00 w kościele przy ul. Skaryszewskiej.

ZAPRASZAMY na rekolekcje dla małżeństw i narzeczonych z Panem Jackiem Pulikowskim i Jego Żoną Jadwigą. Rekolekcje odbędą się w Domu Rekolekcyjno-Formacyjnym w Ożarowie Mazowieckim w terminie 08-10.02.2019 r. Zapisy i informacje na stronie: http://www.ozarow.cpps.pl/08-10-02-2019-r-rekolekcje-dla-malzenstw-narzeczonych-panem-jackiem-pulikowskim-jego-zona-jadwiga.html .

Kronika