Ognisko w Warszawie – Parafia św. Pallottiego, ul. Skaryszewska 12

Parafia
Centrum Pomocy Duchowej - ul. Skaryszewska 12 (wejście od ul. Lubelskiej) - spotkania Ogniska Sychar Pallotyńskie Centrum Pomocy Duchowej, przy ul. Skaryszewskiej 12 w Warszawie (wejście schodkami w dół od ul. Lubelskiej, sala nr 1, przycisk nr 5 na domofonie) – spotkania w następujące poniedziałki: pierwszy, drugi, trzeci i czwarty poniedziałek miesiąca.
Spotkania rozpoczynają się o godz. 19:00. Poprzedzone są Mszą św. w kościele o godz. 18:00. SERDECZNIE ZAPRASZAMY.
Opiekunem duchowym Ogniska jest ks. Przemysław Krawiec SAC, z którym jest możliwość umówienia się na indywidualną rozmowę - krawiec.przemyslaw@gmail.com , tel. 884 957 453, www.sitis.org.pl Pallotyńskie Centrum Pomocy Duchowej >>>
Parafia św. Wincentego Pallottiego >>>
Stowarzyszenie OPP
program do pit - darmowy

W poniedziałkowym spotkaniu Ogniska w dniu 25 lutego 2019 r. wzięło udział 16 osób – Dorota, Arek, Tomek, Krzysztof, Tomek, Krzysztof, Zenon, Darek, Renata, Marek, Rafał, Ania, Robert, Monika, Andrzej, ks. Przemek. Rozmawialiśmy o wspólnocie. Nie można trwać w Jezusie nie żyjąc we wspólnocie osób, którzy Mu ufają.

ZAPRASZAMY na najbliższe spotkanie Ogniska, które odbędzie się w poniedziałek 11 marca 2019 r. o godz. 19.00. (wejście do Cenrum Pomocy Duchowej schodami w dół od ul. Lubelskiej). Przed spotkaniem – Msza Św. o godz. 18.00 w kościele przy ul. Skaryszewskiej.

ZAPRASZAMY na uroczyste otwarcie Ogniska WTM Sychar w Ostrowcu Św., w piątek – 1 marca 2019 r., w parafii św. Kazimierza Królewicza. Rozpoczynamy Mszą św. o godzinie 18.00. Po Mszy św. spotykamy się w salce przy kościele na słodkości 😀 .
Wątek Ogniska na Forum Pomocy: https://www.kryzys.org/viewtopic.php?f=8&t=1572 .

Kronika