Ognisko w Warszawie – Parafia św. Pallottiego, ul. Skaryszewska 12

Parafia
Centrum Pomocy Duchowej - ul. Skaryszewska 12 (wejście od ul. Lubelskiej) - spotkania Ogniska Sychar Pallotyńskie Centrum Pomocy Duchowej, przy ul. Skaryszewskiej 12 w Warszawie (wejście schodkami w dół od ul. Lubelskiej, sala nr 1, przycisk nr 5 na domofonie) – spotkania w następujące poniedziałki: pierwszy, drugi, trzeci i czwarty poniedziałek miesiąca.
Spotkania rozpoczynają się o godz. 19:00. Poprzedzone są Mszą św. w kościele o godz. 18:00. SERDECZNIE ZAPRASZAMY.
Opiekunem duchowym Ogniska jest ks. Przemysław Krawiec SAC, z którym jest możliwość umówienia się na indywidualną rozmowę - krawiec.przemyslaw@gmail.com , tel. 884 957 453, www.sitis.org.pl Pallotyńskie Centrum Pomocy Duchowej >>>
Parafia św. Wincentego Pallottiego >>>
Stowarzyszenie OPP
program do pit - darmowy
W ostatnim spotkaniu z psychologiem – Magdą w poniedziałek 10.06.19 r. wzięło udział 9 osób: Mariusz, Joasia, Małgosia, Tomek, Piotr, Przemek, Ilona, Dominika i Dorota. Było to ostatnie spotkanie przed wakacjami, Magda czekała na nasze pytania do niej, rozmawialiśmy o naszych sytuacjach małżeńskich i rodzinnych, życzyliśmy sobie nawzajem dobrego wypoczynku wakacyjnego. Na spotkania z Magdą w naszym Ognisku, w drugie poniedziałki miesiąca zapraszamy ponownie od września tego roku.

ZAPRASZAMY na najbliższe spotkanie Ogniska z Alicją z cyklu „Spotkania przy wodopoju żyraf”, wprowadzające do „Porozumienia bez przemocy” M. Rosenberga, które odbędzie się w czwartek 13 czerwca 2019 r. o godz. 19.00. (wejście do Pallotyńskiego Centrum Pomocy Duchowej schodami w dół od ul. Lubelskiej). Temat spotkania: „Przed spotkaniem – Msza Św. o godz. 18.00 w kościele przy ul. Skaryszewskiej.

Kronika