Ognisko w Warszawie – Parafia św. Pallottiego, ul. Skaryszewska 12

Parafia
Centrum Pomocy Duchowej - ul. Skaryszewska 12 (wejście od ul. Lubelskiej) - spotkania Ogniska Sychar Pallotyńskie Centrum Pomocy Duchowej, przy ul. Skaryszewskiej 12 w Warszawie (wejście schodkami w dół od ul. Lubelskiej, sala nr 1, przycisk nr 5 na domofonie) – spotkania w następujące poniedziałki: pierwszy, drugi, trzeci i czwarty poniedziałek miesiąca.
Spotkania rozpoczynają się o godz. 19:00. Poprzedzone są Mszą św. w kościele o godz. 18:00. SERDECZNIE ZAPRASZAMY.
Opiekunem duchowym Ogniska jest ks. Przemysław Krawiec SAC, z którym jest możliwość umówienia się na indywidualną rozmowę - krawiec.przemyslaw@gmail.com , tel. 884 957 453, www.sitis.org.pl Pallotyńskie Centrum Pomocy Duchowej >>>
Parafia św. Wincentego Pallottiego >>>
Stowarzyszenie OPP
program do pit - darmowy

ZAPRASZAMY NA:

1. Spotkanie z Myrną Nazzour – żoną, matką i babcią, która doświadcza od 37 lat niezwykłej obecności Pana Jezusa i Jego Matki. Miała stygmaty, doświadczała ekstaz, widzeń Pana Jezusa i Maryi, z jej rąk do dziś w różnych sytuacjach modlitwy, czy dawania świadectwa wypływa oliwa – znak błogosławieństwa Boga. Otrzymała też wiele orędzi od Maryi i od Chrystusa. Ma szczególny dar od Boga budowania jedności w rodzinach. Bóg wiele razy przez jej modlitwę obdarza łaską jedności w małżeństwie i rodzinie, a także zdrowia fizycznego, czy poczęcia dziecka.
Poniżej relacja ze spotkania w Warszawie w 2018 roku.
https://www.youtube.com/watch?v=TkgVqzmUilo
Zapraszamy na spotkanie z Myrną Nazzour we wtorek 25 czerwca w Warszawie – Parafia św. Tomasza na Ursynowie, ul. Dereniowa 12, godz. 19.00.

2. FILM „Największy dar” – reż. Juan Manuel Cotelo. Spotkanie filmowe poprowadzi o. dr Marek Kotyński CSsR, filmoznawca, teolog duchowości, wykładowca PWTW.
21 lipca 2019 r. godz.: 18:00.
Miejsce: Aula im. bł. ks. J. Popiełuszki, Dobre Miejsce, ul. Dewajtis 3, Warszawa, wej. B.
Bilety – w cenie 15 zł dostępne on-line na www.dobremiejsce.org . Dla wspólnoty Sychar, uczestników warsztatów 12 kroków oraz posiadaczy Karty Dużej Rodziny bilety zniżkowe w cenie 13 zł.
Bilety dostępne również w dniu wydarzenia na godzinę przed pokazem w kasie biletowej (Dobre Miejsce, wejście A).
„Największy dar” to fabularyzowany dokument w konwencji… westernowej komedii (warstwa fabularna) i kina faktu (warstwa dokumentalna). Głównym bohaterem opowieści jest reżyser (w tej roli sam Cotelo), który w scenerii miasteczka rodem z Dzikiego Zachodu kręci klasyczną historię o walce dobra ze złem. Na artystę przychodzi kryzys twórczy i spada masa wątpliwości. Może zmienić zakończenie? Czy w każdej historii ludzie muszą się na końcu pozabijać? Ucieka z planu, by poszukać inspirujących i prawdziwych
opowieści, które pomogłyby mu wymyślić inny finał swojego dzieła.
Prawdziwe życie okazuje się bardziej zaskakujące niż wymyślone historie… Czy możliwa jest tak bezgraniczna miłość i tak bezwarunkowe przebaczenie? „Największy dar” to ogromna dawka wzruszenia, ciepłych emocji, i… duża porcja humoru. To film z gatunku tych, które naprawdę potrafią zmienić
życie. Hiszpańsko-polska produkcja powstała dzięki finansowemu wsparciu tysięcy drobnych darczyńców z obu krajów. Bohaterami są m.in. GABI I FRANCISCO, którzy zawarli związek małżeński na zawsze, mieli troje dzieci i rozstali się na zawsze. Nikt nie wierzył, że ich małżeństwo może się rozpaść, ani że mogą znowu się pogodzić. Wszyscy twierdzili, że ich problemu nie rozwiąże nawet Bóg… A tu nieoczekiwanie… Gabi i Francisco dziś wciąż są małżeństwem.

3. Rekolekcje Rodzin wraz z dziećmi i młodzieżą w Ożarowie Maz. Zapraszamy też rodziny żyjące duchowością Krwi Chrystusa z całej Polski 29.07-03.08.2019 r.
Więcej szczegółów:
http://warszawa-pallotyni.sychar.org/files/2019/05/info_podstaw_2019_rekol_rodzin.pdf

Kronika