Ognisko w Warszawie – Parafia św. Pallottiego, ul. Skaryszewska 12

Parafia
Centrum Pomocy Duchowej - ul. Skaryszewska 12 (wejście od ul. Lubelskiej) - spotkania Ogniska Sychar Pallotyńskie Centrum Pomocy Duchowej, przy ul. Skaryszewskiej 12 w Warszawie (wejście schodkami w dół od ul. Lubelskiej, sala nr 1, przycisk nr 5 na domofonie) – spotkania w następujące poniedziałki: pierwszy, drugi, trzeci i czwarty poniedziałek miesiąca.
Spotkania rozpoczynają się o godz. 19:00. Poprzedzone są Mszą św. w kościele o godz. 18:00. SERDECZNIE ZAPRASZAMY.
Opiekunem duchowym Ogniska jest ks. Przemysław Krawiec SAC, z którym jest możliwość umówienia się na indywidualną rozmowę - krawiec.przemyslaw@gmail.com , tel. 884 957 453, www.sitis.org.pl Pallotyńskie Centrum Pomocy Duchowej >>>
Parafia św. Wincentego Pallottiego >>>
Stowarzyszenie OPP
program do pit - darmowy

W spotkaniu Ogniska Sychar na Skaryszewskiej w dn. 8 lipca 2019 r. wzięło udział 11 osób. Spotkanie poprowadził Zenon. Z uwagi na fakt, że blisko połowę uczestników spotkania stanowiły osoby nowe, tradycyjna pierwsza część spotkania – dzielenie się świadectwem swego życia w kryzysie małżeńskim – wypełniła całe spotkanie.

Zaplanowany na spotkanie temat, lektura artykułu z portalu DEON – „4 wskazówki papieża jak przebaczyć w związku” – będzie podjęty na spotkaniu Ogniska w dniu 22 lipca. Zapraszamy do zapoznania się z tym
artykułem: https://www.deon.pl/religia/w-relacji/rodzina/art,96,4-wskazowki-papieza-jak-przebaczyc-w-zwiazku.html

Aby pogłębić temat przebaczenia i pojednania w małżeństwie, gorąco zachęcamy do zapoznania się z konferencją ks. Mirosława Dziewieckiego: https://www.youtube.com/watch?v=r9B9SHQE5a4 .

Zapraszamy na najbliższe spotkanie Ogniska 22 lipca br. o godzinie 19.00 w Centrum Pomocy Du chowej przy Zgromadzeniu Księży Pallotynów na ul. Skaryszewskiej 12 w Warszawie. Przed spotkaniem zapraszamy na Mszę sw. o godzinie 18.00 w miejscowym kościele księży pallotynów.

Zapraszamy ponadto:

1. Wakacje z Sycharem:
– Ślemień: 27 lipiec – 4 sierpień br. – szczegóły (w tym ceny) na stronie: https://kryzys.org/viewtopic.php?f=73&t=2181
2. ZAPRASZAMY na Rekolekcje Rodzin wraz z dziećmi i młodzieżą w Ożarowie Maz. Zapraszamy też rodziny żyjące duchowością Krwi Chrystusa z całej Polski 29 lipiec – 3 sierpień 2019 r.
Więcej szczegółów:
http://warszawa-pallotyni.sychar.org/files/2019/05/info_podstaw_2019_rekol_rodzin.pdf

Kronika