Ognisko w Warszawie – Parafia św. Pallottiego, ul. Skaryszewska 12

Parafia
Centrum Pomocy Duchowej - ul. Skaryszewska 12 (wejście od ul. Lubelskiej) - spotkania Ogniska Sychar Pallotyńskie Centrum Pomocy Duchowej, przy ul. Skaryszewskiej 12 w Warszawie (wejście schodkami w dół od ul. Lubelskiej, sala nr 1, przycisk nr 5 na domofonie) – spotkania w następujące poniedziałki: pierwszy, drugi, trzeci i czwarty poniedziałek miesiąca.
Spotkania rozpoczynają się o godz. 19:00. Poprzedzone są Mszą św. w kościele o godz. 18:00. SERDECZNIE ZAPRASZAMY.
Opiekunem duchowym Ogniska jest ks. Przemysław Krawiec SAC, z którym jest możliwość umówienia się na indywidualną rozmowę - krawiec.przemyslaw@gmail.com , tel. 884 957 453, www.sitis.org.pl Pallotyńskie Centrum Pomocy Duchowej >>>
Parafia św. Wincentego Pallottiego >>>
Stowarzyszenie OPP
program do pit - darmowy

W poniedziałkowym spotkaniu Ogniska na Skaryszewskiej w dniu 14 września 2019 r. wzięły udział 22 osoby: Magda, Hania, Ania, Marek, Krzysztof, Ewa, Elżbieta, Monika, Iza, Ania, Marzena, Agnieszka, Dorota, Mariusz, Sławek, Andrzej, Grzegorz, Tomasz, Waldek, , Przemek, Zenek, Andrzej. Tematem spotkania, które poprowadziła Magda – psycholog była dojrzałość  emocjonalna. Magda podała warunki dojrzałości emocjonalnej:
– realistyczne nastawienie do życia,
– solidność,
– nie negujemy rzeczywistości, ale zmieniamy ją,
– czujemy i myślimy w tym samym czasie,
– wewnętrzna spójność sprawia, że jesteśmy przewidywalni,
– nie bierzemy do siebie wszystkiego.

ZAPRASZAMY na następne spotkanie Ogniska w poniedziałek 28 października (wejście do Pallotyńskiego Centrum Pomocy Duchowej schodami w dół od ul. Lubelskiej). Przed spotkaniem – Msza Św. o godz. 18.00 w kościele przy ul. Skaryszewskiej. Zapraszamy wszystkich sakramentalnych małżonków, których małżeństwo jest w kryzysie na każdym jego etapie, również tych, którzy żyjąc w związkach niesakramentalnych pragną pojednania z sakramentalnym współmałżonkiem.

ZAPRASZAMY na konferencję „Jak chronić dziecko przed pornografią?”, której organizatorami jest Fundacja Małymi Krokami i Parafia Św. Jana Pawła II na Bemowie: https://www.facebook.com/events/599286970897485/ .

SERDECZNA PROŚBA o wsparcie finansowe na remont Pallotyńskiego Centrum Pomocy Duchowej przy ul. Skaryszewskiej. W tym miejscu powstała nasza Wspólnota Trudnych Małżeństw SYCHAR. Dary serca można wpłacać poprzez stronę: https://zrzutka.pl/na4s4h .

ZAPRASZAMY na Ogólnopolskie Rekolekcje WTM SYCHAR: Popowo (koło Wyszkowa i Serocka) 22-24.11.2019 – więcej informacji na stronie: http://sychar.org/2019/09/19/zapraszamy-na-ogolnopolskie-rekolekcje/ .

Kronika