Ognisko w Warszawie – Parafia św. Pallottiego, ul. Skaryszewska 12

Parafia
Centrum Pomocy Duchowej - ul. Skaryszewska 12 (wejście od ul. Lubelskiej) - spotkania Ogniska Sychar Pallotyńskie Centrum Pomocy Duchowej, przy ul. Skaryszewskiej 12 w Warszawie (wejście schodkami w dół od ul. Lubelskiej, sala nr 1, przycisk nr 5 na domofonie) – spotkania w następujące poniedziałki: pierwszy, drugi, trzeci i czwarty poniedziałek miesiąca.
Spotkania rozpoczynają się o godz. 19:00. Poprzedzone są Mszą św. w kościele o godz. 18:00. SERDECZNIE ZAPRASZAMY.
Opiekunem duchowym Ogniska jest ks. Przemysław Krawiec SAC, z którym jest możliwość umówienia się na indywidualną rozmowę - krawiec.przemyslaw@gmail.com , tel. 884 957 453, www.sitis.org.pl Pallotyńskie Centrum Pomocy Duchowej >>>
Parafia św. Wincentego Pallottiego >>>
Stowarzyszenie OPP
program do pit - darmowy

W poniedziałkowym spotkaniu Ogniska na Skype w dniu 14 września 2020 r. wzięli udział: Joanna, Iwona, Sławek, Bożena, Maria, Ewa, Robert, Ewa, Żaneta, Przemek, Małgorzata i Dorota.

Zapraszamy na następne spotkanie Ogniska przy Skaryszewskiej (sala nr 1) w poniedziałek 28 września o godz. 19:00 (wejście do Pallotyńskiego Centrum Pomocy Duchowej schodami w dół od ul. Lubelskiej). Przed spotkaniem – Msza Św. o godz. 18.00 w kościele przy ul. Skaryszewskiej. Spotkanie będzie odbywało się z zachowaniem wymaganego reżimu sanitarnego.

ZAPRASZAMY na:
– Ogólnopolskie Rekolekcje WTM SYCHAR – Porszewice k/Łodzi 2-4.10.2020 i Góra Św. Anny 23-25.10.2020
– Ogólnopolskie rekolekcje „ODDANIE33!”
– Konferencję o misji małżeństwa
Więcej informacji na stronie: http://sychar.org/2020/09/03/zapraszamy-na-1-ogolnopolskie-rekolekcje-wtm-sychar-porszewice-klodzi-2-4-10-2020-i-gora-sw-anny-23-25-10-2020-2-ogolnopolskie-rekolekcje-oddanie33-3-konferencje-o-misji-malzenstwa/

WIADOMOSĆ od Piotra:
Siostra Sycharowiczki z Ogniska w Piasecznie ma do wynajęcia pokój na Pradze. Może ktoś z Was potrzebuje.

EPISKOPAT w obronie małżeństwa i rodziny:
Prezydium Episkopatu wydało oświadczenie w sprawie tzw. Konwencji Stambulskiej. Przypomina stanowisko biskupów Europy Środkowej wzywające do jej odrzucenia. Popiera równocześnie inicjatywę obywatelską zastąpienia jej Międzynarodową Konwencją Praw Rodziny.
Więcej na stronie: https://ekai.pl/prezydium-episkopatu-zabralo-glos-ws-konwencji-stambulskiej/
Warto przeczytać:
Czy wypowiedzenie konwencji stambulskiej zagraża kobietom? – https://youtu.be/UiZwIadY2yM
„Jak oszukano Sejm w sprawie konwencji stambulskiej” – https://bit.ly/3a5sphH

Kronika