Ognisko w Warszawie – Parafia św. Pallottiego, ul. Skaryszewska 12

Parafia
Centrum Pomocy Duchowej - ul. Skaryszewska 12 (wejście od ul. Lubelskiej) - spotkania Ogniska Sychar Pallotyńskie Centrum Pomocy Duchowej, przy ul. Skaryszewskiej 12 w Warszawie (wejście schodkami w dół od ul. Lubelskiej, sala nr 1, przycisk nr 5 na domofonie) – spotkania w następujące poniedziałki: pierwszy, drugi, trzeci i czwarty poniedziałek miesiąca.
Spotkania rozpoczynają się o godz. 19:00. Poprzedzone są Mszą św. w kościele o godz. 18:00. SERDECZNIE ZAPRASZAMY.
Opiekunem duchowym Ogniska jest ks. Przemysław Krawiec SAC, z którym jest możliwość umówienia się na indywidualną rozmowę - krawiec.przemyslaw@gmail.com , tel. 884 957 453, www.sitis.org.pl Pallotyńskie Centrum Pomocy Duchowej >>>
Parafia św. Wincentego Pallottiego >>>
Stowarzyszenie OPP
program do pit - darmowy

W spotkaniu Ogniska na Skype w dniu 25 stycznia 2021 r. wzięli udział: Joanna, Bartek, Joanna, Zenon, Witek, Emma, Ewa, Zbyszek, Andrzej, ks. Przemek. Omówiliśmy punkty 1638-1640 Katechizmu Kościoła Katolickiego: http://www.katechizm.opoka.org.pl/rkkkII-2-3.htm .
Małżeństwo sakramentalne jest bezwarunkowym oddaniem i bezwarunkowym przyjęciem. Małżonkowie oddają się sobie i przyjmują wzajemnie ze swoimi wadami, zaletami, oczekiwaniami, marzeniami, takimi jakimi są.  „Zgoda, przez którą małżonkowie oddają się sobie i przyjmują wzajemnie, zostaje przypieczętowana przez samego Boga” (KKK 1639). Celem małżonków jest to, by doprowadzili siebie do pełnego zjednoczenia z Bogiem.

Zapraszamy na najbliższe spotkanie w poniedziałek 1 lutego. Spotkanie odbędzie się na Skype, a link do spotkania można uzyskać zgłaszając swój udział poprzez formularz znajdujący się tu: http://warszawa-pallotyni.sychar.org/kontakt/.

Kronika