Ognisko w Warszawie – Parafia św. Pallottiego, ul. Skaryszewska 12

Parafia
Centrum Pomocy Duchowej - ul. Skaryszewska 12 (wejście od ul. Lubelskiej) - spotkania Ogniska Sychar Pallotyńskie Centrum Pomocy Duchowej, przy ul. Skaryszewskiej 12 w Warszawie (wejście schodkami w dół od ul. Lubelskiej, sala nr 1, przycisk nr 5 na domofonie) – spotkania w następujące poniedziałki: pierwszy, drugi, trzeci i czwarty poniedziałek miesiąca.
Spotkania rozpoczynają się o godz. 19:00. Poprzedzone są Mszą św. w kościele o godz. 18:00. SERDECZNIE ZAPRASZAMY.
Opiekunem duchowym Ogniska jest ks. Przemysław Krawiec SAC, z którym jest możliwość umówienia się na indywidualną rozmowę - krawiec.przemyslaw@gmail.com , tel. 884 957 453, www.sitis.org.pl Pallotyńskie Centrum Pomocy Duchowej >>>
Parafia św. Wincentego Pallottiego >>>
Stowarzyszenie OPP
program do pit - darmowy

W spotkaniu Ogniska na Skype w dniu 7 czerwca 2021 r. wzięli udział: Robert, Zenon, Michał, Joanna, Agata, Andrzej. Rozmawialiśmy na temat komunikacji w małżeństwie na podstawie książki Jacka Pulikowskiego „Pokonywanie trudności w małżeństwie i rodzinie” – www.pokonywanie-trudnosci.sychar.org .
Fragment: „Co jest celem komunikacji? Jak sama nazwa wskazuje, celem komunikacji jest komunia, a więc jedność. Rozmowa jest po to, aby pogłębić jedność między rozmówcami. A jednak w wielu małżeństwach dzieje się tak, że znacznie częściej rozmowa małżonków od siebie oddala niż do siebie zbliża. Mimo, że posługują się tym samym językiem, mimo, że są kochającym się małżeństwem, mimo, że oboje mają dobrą wolę i tak… kompletnie nie umieją ze sobą rozmawiać”…

ZAPRASZAMY na najbliższe spotkanie Ogniska przy Skaryszewskiej w poniedziałek 14 czerwca o godz. 19:00 (wejście do Pallotyńskiego Centrum Pomocy Duchowej schodami w dół od ul. Lubelskiej). Przed spotkaniem – Msza Św. o godz. 18.00 w kościele przy ul. Skaryszewskiej. Spotkanie będzie odbywało się z zachowaniem wymaganego reżimu sanitarnego oraz według zasad obowiązujących podczas spotkania w Ognisku: http://www.przebieg-spotkania.sychar.org .
Zapraszamy wszystkich sakramentalnych małżonków, których małżeństwo jest w kryzysie na każdym jego etapie, również tych, którzy żyjąc w związkach niesakramentalnych pragną pojednania z sakramentalnym współmałżonkiem.

Jest możliwość umówienia się na indywidualną rozmowę z ks. Przemysławem Krawcem naszym opiekunem duchowym:
Pallotyńskie Centrum Pomocy Duchowej
Warszawa, ul. Skaryszewska 12
krawiec.przemyslaw@gmail.com
tel. 884 957 453
www.sitis.pl

Kronika