Ognisko w Warszawie – Parafia św. Pallottiego, ul. Skaryszewska 12

Parafia
Centrum Pomocy Duchowej - ul. Skaryszewska 12 (wejście od ul. Lubelskiej) - spotkania Ogniska Sychar Pallotyńskie Centrum Pomocy Duchowej, przy ul. Skaryszewskiej 12 w Warszawie (wejście schodkami w dół od ul. Lubelskiej, sala nr 1, przycisk nr 5 na domofonie) – spotkania w następujące poniedziałki: pierwszy, drugi, trzeci i czwarty poniedziałek miesiąca.
Spotkania rozpoczynają się o godz. 19:00. Poprzedzone są Mszą św. w kościele o godz. 18:00. SERDECZNIE ZAPRASZAMY.
Opiekunem duchowym Ogniska jest ks. Przemysław Krawiec SAC, z którym jest możliwość umówienia się na indywidualną rozmowę - krawiec.przemyslaw@gmail.com , tel. 884 957 453, www.sitis.org.pl Pallotyńskie Centrum Pomocy Duchowej >>>
Parafia św. Wincentego Pallottiego >>>
Stowarzyszenie OPP
program do pit - darmowy

W spotkaniu Ogniska w dniu 19 lipca 2021 r. wzięli udział: Karolina, Waldek, Dorota, Tomek, Sylwia, Sylwester, Robert, Hania, Anita, Michał, Mariusz, Adam i Alicja. Podczas spotkania zajęliśmy się skrótowo kilkoma tematami: uzależnieniami i współuzależnieniem, przemocą (co to jest przemoc, jakie są jej rodzaje; padła też nazwa trójkąta Karpmana) i sytuacją dzieci w rodzinach, w których jest kryzys małżeński. Rozmawialiśmy też trochę o naszych potrzebach i o propozycjach tematów na kolejne spotkania.
Spotkanie poprowadziła Alicja Zagrodzka. Następne spotkanie z Alicją w poniedziałek 9 sierpnia.

ZAPRASZAMY na najbliższe spotkanie Ogniska przy Skaryszewskiej w poniedziałek 26 lipca o godz. 19:00 (wejście do Pallotyńskiego Centrum Pomocy Duchowej schodami w dół od ul. Lubelskiej). Przed spotkaniem – Msza Św. o godz. 18.00 w kościele przy ul. Skaryszewskiej. Spotkanie będzie odbywało się z zachowaniem wymaganego reżimu sanitarnego oraz według zasad obowiązujących podczas spotkania w Ognisku: http://www.przebieg-spotkania.sychar.org .

Zapraszamy wszystkich sakramentalnych małżonków, których małżeństwo jest w kryzysie na każdym jego etapie, również tych, którzy żyjąc w związkach niesakramentalnych pragną pojednania z sakramentalnym współmałżonkiem.

Kronika