Ognisko w Warszawie – Parafia św. Pallottiego, ul. Skaryszewska 12

Parafia
Centrum Pomocy Duchowej - ul. Skaryszewska 12 (wejście od ul. Lubelskiej) - spotkania Ogniska Sychar Pallotyńskie Centrum Pomocy Duchowej, przy ul. Skaryszewskiej 12 w Warszawie (wejście schodkami w dół od ul. Lubelskiej, sala nr 1, przycisk nr 5 na domofonie) – spotkania w następujące poniedziałki: pierwszy, drugi, trzeci i czwarty poniedziałek miesiąca.
Spotkania rozpoczynają się o godz. 19:00. Poprzedzone są Mszą św. w kościele o godz. 18:00. SERDECZNIE ZAPRASZAMY.
Opiekunem duchowym Ogniska jest ks. Przemysław Krawiec SAC, z którym jest możliwość umówienia się na indywidualną rozmowę - krawiec.przemyslaw@gmail.com , tel. 884 957 453, www.sitis.org.pl Pallotyńskie Centrum Pomocy Duchowej >>>
Parafia św. Wincentego Pallottiego >>>
Stowarzyszenie OPP
program do pit - darmowy

W spotkaniu Ogniska w dniu 16 sierpnia 2021 r. wzięli udział: Zenon, Karolina, Robert, Jola, Małgorzata, Andrzej. Tematem spotkania był podrozdział „SPOSOBY ODBUDOWANIA ZNISZCZONEJ KOMUNII OSÓB” (str. 245) z książki Jacka Pulikowskiego „Wygrać trudne małżeństwo”: https://www.sychar.org/ksiazka/wygrac-trudne-malzenstwo.pdf .

ZAPRASZAMY na najbliższe spotkanie Ogniska przy Skaryszewskiej w poniedziałek 23 sierpnia o godz. 19:00 (wejście do Pallotyńskiego Centrum Pomocy Duchowej schodami w dół od ul. Lubelskiej). Przed spotkaniem – Msza Św. o godz. 18.00 w kościele przy ul. Skaryszewskiej. Spotkanie będzie odbywało się z zachowaniem wymaganego reżimu sanitarnego oraz według zasad obowiązujących podczas spotkania w Ognisku: http://www.przebieg-spotkania.sychar.org .
Zapraszamy wszystkich sakramentalnych małżonków, których małżeństwo jest w kryzysie na każdym jego etapie, również tych, którzy żyjąc w związkach niesakramentalnych pragną pojednania z sakramentalnym współmałżonkiem.

W piątek 13 sierpnia odszedł do Domu Ojca pallotyn, misjonarz i lekarz ks. Abp Henryk Hoser, były sekretarz watykańskiej Kongregacji ds. Ewangelizacji Narodów, emerytowany Biskup warszawsko-praski i Wizytator apostolski dla parafii w Medjugorie. Pomódlmy się za tego niezwykle mądrego, i oddanego Kościołowi Pasterza. Ksiądz abp. Henryk Hoser w 2010 roku udzielił naszej Wspólnocie pisemne błogosławieństwo”: http://warszawa-pallotyni.sychar.org/blogoslawienstwo-arcybiskupa-henryka-hosera-sac/ .
Uroczystości pogrzebowe: https://www.ekai.pl/informacje-porzadkowe-ws-przebiegu-uroczystosci-pogrzebowych-abp-henryka-hosera/ .
Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie a światłość wiekuista niechaj mu świeci. Niech odpoczywa w pokoju.

Kronika