Ognisko w Warszawie – Parafia św. Pallottiego, ul. Skaryszewska 12

Parafia
Centrum Pomocy Duchowej - ul. Skaryszewska 12 (wejście od ul. Lubelskiej) - spotkania Ogniska Sychar Pallotyńskie Centrum Pomocy Duchowej, przy ul. Skaryszewskiej 12 w Warszawie (wejście schodkami w dół od ul. Lubelskiej, sala nr 1, przycisk nr 5 na domofonie) – spotkania w następujące poniedziałki: pierwszy, drugi, trzeci i czwarty poniedziałek miesiąca.
Spotkania rozpoczynają się o godz. 19:00. Poprzedzone są Mszą św. w kościele o godz. 18:00. SERDECZNIE ZAPRASZAMY.
Opiekunem duchowym Ogniska jest ks. Przemysław Krawiec SAC, z którym jest możliwość umówienia się na indywidualną rozmowę - krawiec.przemyslaw@gmail.com , tel. 884 957 453, www.sitis.org.pl Pallotyńskie Centrum Pomocy Duchowej >>>
Parafia św. Wincentego Pallottiego >>>
Stowarzyszenie OPP
program do pit - darmowy

Niedługo rusza kolejna edycja warsztatów umiejętności wychowawczych „BŁOGOSŁAWMY DZIECIOM”.

Zostało kilka miejsc!

Warsztaty przeznaczone są dla rodziców, dziadków, nauczycieli, którzy chcą doskonalić umiejętności wychowawcze i nauczyć się błogosławić dzieciom (w każdym wieku): nawiązywać z nimi dobry kontakt, a jednocześnie stawiać wymagania, nie stosując przemocy.

Nie jest konieczny udział obojga rodziców.

Miejsce i czas: Pallotyńskie Centrum Pomocy Duchowej SITIS, ul Skaryszewska 12, czwartki od 18.00 do 20.30, od 28.10.2021 najdalej do 23.06.2021 r. (oprócz okolic świąt) – liczba spotkań i długość trwania edycji zależy od tempa pracy grupy. W razie lockdown’u zajęcia będą odbywały się on-line lub hybrydowo.

Koszt: opłata za konsultację wstępną 50 zł, opłata za warsztaty 50 zł za każde spotkanie (lub mniej, jeśli warsztaty będą dofinansowane), opłata za materiały (m.in. 3 książki) 90 zł.

Jeśli dla kogoś brak pieniędzy miałby stanowić przeszkodę w zgłoszeniu się na warsztaty, prosimy o kontakt.

Osoby prowadzące: Alicja Zagrodzka (pedagog), Anna Kotwica (psycholog); obydwie mają po kilkoro dzieci.

Zgłoszenia i informacje: warsztatybdz@misja.kylos.pl

Dokładniejsze informacje: https://www.sitis.org.pl/warsztaty , https://www.facebook.com/blogoslawmydzieciom/

Kronika