Ognisko w Warszawie – Parafia św. Pallottiego, ul. Skaryszewska 12

Parafia
Centrum Pomocy Duchowej - ul. Skaryszewska 12 (wejście od ul. Lubelskiej) - spotkania Ogniska Sychar Pallotyńskie Centrum Pomocy Duchowej, przy ul. Skaryszewskiej 12 w Warszawie (wejście schodkami w dół od ul. Lubelskiej, sala nr 1, przycisk nr 5 na domofonie) – spotkania w następujące poniedziałki: pierwszy, drugi, trzeci i czwarty poniedziałek miesiąca.
Spotkania rozpoczynają się o godz. 19:00. Poprzedzone są Mszą św. w kościele o godz. 18:00. SERDECZNIE ZAPRASZAMY.
Opiekunem duchowym Ogniska jest ks. Przemysław Krawiec SAC, z którym jest możliwość umówienia się na indywidualną rozmowę - krawiec.przemyslaw@gmail.com , tel. 884 957 453, www.sitis.org.pl Pallotyńskie Centrum Pomocy Duchowej >>>
Parafia św. Wincentego Pallottiego >>>
Stowarzyszenie OPP
program do pit - darmowy


W spotkaniu Ogniska w dniu 16 maja 2022 r. wzięło udział 8 osób: Magda, Juliusz, Jacek, Basia, Robert, Krystian, Michał i Zenon. W części formacyjnej zapoznaliśmy się z fragmentem książki ks. Krzysztofa Kralki
SAC „Małżeństwo poddane Chrystusowi” – rozdziałem „Przebaczenie drogą do uzdrowienia małżeństwa”.
Jak pisze ks. Kralka: „Dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych. On ma moc, żeby uzdolnić cię do przebaczenia, które uzdrowi twoje małżeństwo. Kiedy to się stanie? Gdy uwierzysz. Gdy przyjmiesz Boże Słowo. Nie teoretycznie, ale praktycznie i konkretnie. Jeśli wierzysz w to, co czytasz w Bożym  Słowie, to przyjmij je do twojego życia.”

ZAPRASZAMY na najbliższe spotkanie Ogniska przy Skaryszewskiej w poniedziałek 23 maja 2022, godz. 19:00 (wejście do Pallotyńskiego Centrum Pomocy Duchowej schodami w dół od ul. Lubelskiej). Przed spotkaniem – Msza Św. o godz. 18.00 w kościele przy ul. Skaryszewskiej. Spotkanie będzie odbywało się według zasad obowiązujących podczas spotkania w Ognisku: http://www.przebieg-spotkania.sychar.org . Zapraszamy wszystkich sakramentalnych małżonków, których małżeństwo jest w kryzysie na każdym jego etapie, również tych, którzy żyjąc w związkach niesakramentalnych pragną pojednania z sakramentalnym współmałżonkiem.

Kronika