Ognisko w Warszawie – Parafia św. Pallottiego, ul. Skaryszewska 12

Parafia
Centrum Pomocy Duchowej - ul. Skaryszewska 12 (wejście od ul. Lubelskiej) - spotkania Ogniska Sychar Pallotyńskie Centrum Pomocy Duchowej, przy ul. Skaryszewskiej 12 w Warszawie (wejście schodkami w dół od ul. Lubelskiej, sala nr 1, przycisk nr 5 na domofonie) – spotkania w następujące poniedziałki: pierwszy, drugi, trzeci i czwarty poniedziałek miesiąca.
Spotkania rozpoczynają się o godz. 19:00. Poprzedzone są Mszą św. w kościele o godz. 18:00. SERDECZNIE ZAPRASZAMY.
Opiekunem duchowym Ogniska jest ks. Przemysław Krawiec SAC, z którym jest możliwość umówienia się na indywidualną rozmowę - krawiec.przemyslaw@gmail.com , tel. 884 957 453, www.sitis.org.pl Pallotyńskie Centrum Pomocy Duchowej >>>
Parafia św. Wincentego Pallottiego >>>
Stowarzyszenie OPP
program do pit - darmowy

Drodzy,

zapraszamy serdecznie na rekolekcje pn. „Duchowa moc komunikacji międzyludzkiej”, które organizujmy w Parafii na Wrzecionie  w sobotę 11.03.2023.  Poprowadzi je ks. Zbigniew Wądrzyk.
Podobne rekolekcje odbyły się w listopadzie 2015 r. w Dobrym Miejscu, bardzo dobrze je wspominamy.
Oto link – informacje i zapisy: https://parafia-wrzeciono.mkw.pl/rekolekcje-duchowa-moc-komunikacji

Prośba gorąca do Was, aby dzielić się tą wiadomością, linkiem, gdzie możecie, będziemy wdzięczni. To będzie wyjątkowy czas!

I będziemy wdzięczni, jeśli znalazłyby się osoby, które na miejscu trochę mogłyby pomóc w czynnościach organizacyjnych, zaangażowały się w śpiew, może ktoś przyniósłby instrument muzyczny?

Kronika